PFSA TÜRKİYE'DEN HARİKA BİR
ÜCRETSİZ KURS FIRSATI!

pfsa-scouting-twitter

🌎 FUTBOL DÜNYASININ LİDER EĞİTİM PLATFORMU
ARTIK TÜRKİYE’DE! 🇹🇷

Manchester United’da 14 yıl boyunca Scout ve Bölgesel Akademi Koordinatörü olarak görev yapan, PFSA kurucusu David Hobson’ın kaleme aldığı bu muhteşem kursa, Başakşehir FK Akademi Direktörü Nedim Yiğit, Göztepe SK Akademi Direktörü Serdar Sabuncu ve Bursaspor Kaleci Antrenörü Koray Tanrıverdi de engin tecrübeleriyle katkı sundular!

Katma değeri en yüksek scouting seviyesi olan “en alt yaş gruplarında yetenek belirleme/tanımlama” sürecinin temel bileşenlerini sade ve akıcı bir üslupla ele alan, bu seviye için sunulan dünyadaki ilk scouting kursu olma özelliğini taşıyan bu eğitime aşağıdaki formu doldurarak TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak katılabilirsiniz!

Eğitimin sonunda, scouting ve analiz eğitimleri alanında futbol dünyasının tartışmasız lider kurumu olan PFSA onaylı sertifikaya da sahip olacaksınız!

ÜCRETSİZ KAYDOL

Kayıtlı iseniz giriş yapmak için buraya tıklayın.

Doğrulama için SMS ile onay kodu alacaksınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

PFSA ve kurslarımızla alakalı sıkça soruların yanıtlarını buradan bulabilirsiniz.

Daha çok PFSA adıyla bilinen Profesyonel Futbol Scoutları Birliği; dünya çapında profesyonel scoutları temsil eden ve destekleyen bir birlik olarak kurulmuştur. Halihazırda vermekte olduğu birçok hizmetin yanında profesyonel futbol eğitimi, Birleşik Krallığın en büyük scouting ağı olan “PFSA Scouting Network” ile oyuncu ve maç analizi, futbol danışmanlığı ve futbolcu seçmeleri faaliyetlerini icra etmektedir. PFSA, üyelerini desteklemek için futbolun bütün bileşenleri ve yönetim organlarıyla sıkı temas ve işbirliği içerisindedir.

Profesyonel bir futbol scoutu olarak çalışmak için Futbolda Yetenek Keşfi – Seviye 2 sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Yeni Elit Oyuncu Performans Planının (EPPP) uygulanmasıyla kurallar değişmeye başladı. Güncel gelişmeleri ve değişimleri takip etmeniz çok önemlidir. PFSA kursları bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

PFSA üyesi olabilmenin öncelikli şartı Seviye-2 kurslarımızdan en az birini başarıyla bitirerek 2. seviye sertifika sahibi olmaktır. Ayrıca PFSA Scouting Network bünyesinde scout olarak raporlama yapabilmek için “Adli Sicil Belgenizi” sunmanız gerekmektedir.

Kurslarımız üç şekilde hizmete sunuluyor:

1-) Kendi hızınızda istediğiniz zaman bitirebileceğiniz interaktif e-modül şeklindeki kurslar 2-) Zoom platformu üzerinden 2-3 gün sürecek şekilde eğitmenlerimiz tarafından icra edilen online-canlı kurslar 3-) Pandemi dönemi sonrası şu an için sadece Birleşik Krallık’ta icra edilen yüz-yüze kurslar.

1. Seviye kurslarımızın tamamı kendi hızınızda bitirebileceğiniz modül kurslar şeklindedir. 2. Seviye kurslarımızdan Futbolda Yetenek Keşfi ve Futbolda Rakip Analizi kurslarımızı çok yakında hem Zoom platformu üzerinden canlı olarak hem de modül kurs şeklinde hizmetinize sunacağız. 3. Seviye Futbolda İleri Seviye Raporlama kursumuz ise sadece Zoom platformu üzerinden icra edilecektir.

Futbolda Teknik Scouting ve Futbolda Performans Analizi kurslarımızın hem 1. hem de 2. Seviyeleri modül kurslar şeklinde hizmetinize sunulacaktır.

İLETİŞİM

Destek ve İşbirliği İçin Bize Yazın!